Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük

4.232,00 TL

Farklı büyüklükteki beştaşların adeta bir lotus çiçeği ile yükselmesini andıran bu modern tasarım, estetik anlamda göz alıcılığını hiç kimseye kaptırmayacak. Beştaş yüzüğün prizmatik yansıması, beyaz altının vurucu modern tarafı ile birleşiyor.

Stok Kodu 14A1A50944
Barkod 14A1A50944 - Gram : 3,30 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,30 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Beştaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap