Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük

3.458,00 TL

Beyaz altın baget yüzük, güçlü imajı ve ışıltılı duruşu ile tarzına yakışan harika bir parça olmak için hazırlanıyor. En şık kesim türlerinden biri olan bagetin düzenli sıralanımı ve onu çevreleyen minik taşlar ile estetik havayı yakalaman için her gününe dost olacak bir takı. Bagetlerin minik taşların ortasına dikdörtgen uzanan tarzı, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Yüzüğün orta kısımdan ayrılan çerçeveli görüntüsü, minik zirkon taşların baget ile valsına ortak oluyor. Yüzüğün kenar kanadında sıralanan taşlar ise, güzelliğine çarpıcı pırıltılar ekliyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu 14A1A53437
Barkod 14A1A53437 - Gram : 2,55 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,55 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.