Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük

4.215,00 TL

Altın baget yüzükte stil kodları yeniden yorumlanıyor. Dikkat çekici tarzı, modern dokunuşlar ile birleşirken, ağır tavrı büyülü bir esinti bırakıyor. Yüzüğün ihtişamını artıran inceden kalına geçiş, bagetlerin zarafeti ile bütünlük kazanıyor. Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Baget yüzüğün dikdörtgen stili, minik taşların birbirlerini desteklemesi ile benzersiz prizmatik yansıması; ışığına ışık katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1N39723
Barkod 14A1N39723 - Gram : 4,16 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap