Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük

2.475,00 TL

Beyaz altın baget yüzük, ince dokunuşları ve zarif duruşu ile tarzına yakışan harika bir parça olmak için hazırlanıyor. En şık kesim türlerinden biri olan baget tavrı detayların estetiğine bırakılıyorken, minik taşlar ile çevrelenen, her gününe dost olacak bir takı. Bagetlerin minik taşların ortasına dikdörtgen uzanan tarzı, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Yüzüğün kenar kanadında sıralanan minik taşlar, güzelliğine çarpıcı pırıltılar ekliyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu 14A1A53440
Barkod 14A1A53440 - Gram : 2,21 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap