Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük

2.222,00 TL

Baget yüzük, güçlü ve gösterişli duruşu ile tarzına yakışan harika bir parça olmak için hazırlanıyor. O, modern kesim türlerinden biri olan baget tavrı ve onu geometrik yapısını çevreleyen minik taşlar ile estetik havayı yakalaman için her gününe ışık katacak bir takı. Baget dikdörtgen ve paralel uzanan tarzı, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Bagetler, birbirlerini tamamlayan görünümleri ile çiçek havası estiriyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile güzelliğine çarpıcı pırıltılar ekliyor

Stok Kodu 14A2O61827
Barkod 14A2O61827 - Gram : 2,24 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.