Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük

7.102,00 TL

Klasikten uzak, daha genç ve altının gücüyle daha dinamik görünümü ile pırlantanın gücünü hissetmeni sağlıyor. Mutluluğun ve aşkın yansıması olan Pırlanta Baget Yüzük ile sevginin gücünü yansıt! İhtişamlı tavrıyla ve kenar kısmındaki minik baget taşlarıyla daha da göz alıcı hale bürünerek seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E03838
Barkod 14A23E03838 - Gram : 2,42 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,42 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.