Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye

3.459,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Altın baget kolyenin kare stili, minik baget taşlar ile benzersiz prizmatik yansımasını ortamın hakimi kılıyor.. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Altın baget kolyenin kanat kısmındaki parlak dokunuşların, iyileştirici hazzı hissediliyorken; ışıltılı taşlar altın baget kolyeni aşkla çevreliyor.

Stok Kodu 14A2O64235
Barkod 14A2O64235 - Gram : 2,93 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,93 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.