Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye

3.695,00 TL

Korunaklı minik sentetik taşlar, ışıltılarını göstermek için sıraya giriyorlar. Gösterişin en çarpıcı hali tabii ki odak noktası olan sende! Estetik ve geometrik dokunuş ile ışığın gücünü keşfet. Beyaz altın rengi sana lüksü yaşatmak için bekliyor.

Stok Kodu 14A1L53333
Barkod 14A1L53333 - Gram : 2,70 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,70 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap