Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik

18.609,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarz ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Beyaz Altın Baget Bileziğin dikdörtgen tarzı, minik taşların sıralanması ve benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor. Beyaz Altın Baget Bilezik ile her anında tarzı yakalamaya ne dersin?

Stok Kodu 14A23T02628
Barkod 14A23T02628 - Gram : 8,08 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,08 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.