Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik

18.097,00 TL

Işıltılı taşlarla çevrili baget kesimin beyaz altınla muhteşem uyumu gözlerini kamaştıracak! Dikkat çekici tarzı, modern dokunuşlar ile birleşirken, minimal tavrı ile büyülü bir esinti bırakıyor. Beyaz altının zarif stili, minik taşların birbirlerini desteklemesi ile benzersiz prizmatik yansıması; ışığına ışık katmak ve bileğine zarafeti yansıtmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23T01987
Barkod 14A23T01987 - Gram : 7,73 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 7,73 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.