Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Baget Beştaş Yüzük

4.214,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Beştaş baget yüzüğün dikdörtgen stili, prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Altın baget beştaş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taşı farklı anlamları vurguluyor. Bunlar; mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket şeklinde ifade ediliyor. Altın baget beştaş yüzük, klasikten uzak, dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Beyaz altının beşli baget duruşu parmaklarını kavramak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1H49274
Barkod 14A1H49274 - Gram : 3,67 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Beştaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Baget Beştaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Baget Beştaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Baget Beştaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Baget Beştaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap