Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Yuvarlak Yadigar Gerdanlık

59.840,00 TL

Altının siyahla kontrast görünümü dairenin estetik algısıyla bütünleşen tavrıyla taçlanıyor. Asil ve şık olmayı tercih eden kadınların odağında olmayı hak ediyor. Altın yadigar gerdanlık, kontrastlığın ve tutkulu görünümünü dairenin siyah taşlarla çevrelenmiş asaletiyle vurgulayarak ve sallanan zincir detayı ile teninle buluşmayı bekliyor.

Stok Kodu 14A24N00792
Barkod 14A24N00792 - Gram : 21,87 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 21,87 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Yuvarlak Yadigar Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Yuvarlak Yadigar Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Yuvarlak Yadigar Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Yuvarlak Yadigar Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Yuvarlak Yadigar Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.