Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Pullu Zincir Baget Bileklik

20.839,00 TL

Pullu zincirin altın bilekliğe yorumlanıyorken, orta kısımlarına ışıltılarıyla göz kamaştıran baget kesim ile bütünleşerek farklılığa gzö kırpıyor. Pullu zincir baget bileklik, altının güçlü atmosferinde teninizde parlamak için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu 14A3N96535
Barkod 14A3N96535 - Gram : 7,75 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 7,75 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Pullu Zincir Baget Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Pullu Zincir Baget Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Pullu Zincir Baget Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Pullu Zincir Baget Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Pullu Zincir Baget Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.