Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Nazar Desenli Ezme Bileklik

6.251,00 TL

Nazar boncuğu etkisi, estetik ezme zincir sanatı ile birleşiyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Altın bilekliğin ince ve dingin zinciri, teninde büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2K84938
Barkod 14A2K84938 - Gram : 4,44 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,44 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Nazar Desenli Ezme Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Nazar Desenli Ezme Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Nazar Desenli Ezme Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Nazar Desenli Ezme Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Nazar Desenli Ezme Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap