Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Nazar Çeyrek Bileklik

25.367,00 TL

Çeyrek bilekliğin birbirini altın toplarla çevrelenmiş görünümü, hasırın modernliği ışıltılı taşlarla sonlandığı zarif duruşu, parlak tasarımına uzanıyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çeyrek bileklik, nazar boncuğunun tılsımlı gücüyle zengin dokusu bütünleşerek ve parlak görünümü gerçekçi tutkuları yansıtıyor.

Stok Kodu 14A23E00570
Barkod 14A23E00570 - Gram : 7,12 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Bu ürün 7,12 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Nazar Çeyrek Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Nazar Çeyrek Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Nazar Çeyrek Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Nazar Çeyrek Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Nazar Çeyrek Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.