Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Çocuk Bileklik

9.440,00 TL

Nazar boncuğu, estetik sanat anlayışı ile birleşiyor. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Yuvarlak kalıbın etrafını çeviren modern estetik dokunuşlar, mavi rengin dehasına uzanyor. zarif zincir detayıyla Altın nazar bileklik, teninde büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E04434
Barkod 14A23E04434 - Gram : 3,56 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,56 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Çocuk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Çocuk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Çocuk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Çocuk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Çocuk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.