Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Kurdele Charm Çocuk Bileklik

7.484,00 TL

Charm çocuk bileklik, rengarenk neşenin eşsiz mutluluğunu özel anlamını minikler için şekillendiriyor. Sarı kanarya, fiyonk ve çiçek figürlü charm çocuk bileklik, altın toplar ile miniğine renk ve neşe katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N01421
Barkod 14A2N01421 - Gram : 4,76 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,76 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Kurdele Charm Çocuk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Kurdele Charm Çocuk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Kurdele Charm Çocuk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Kurdele Charm Çocuk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Kurdele Charm Çocuk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.