Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük

2.631,00 TL

Baget kesmin modern havası, taşların boyut ve renkleri ile stil kodlarını yeniden yazıyor. Taşlı altın yüzük, baget merdivenlerde usul usul adımlayarak, pembe podyuma çıkmanı sağlayan, bir masal tarzında.

Stok Kodu 14A1S35179
Barkod 14A1S35179 - Gram : 1,73 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,73 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.