Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Kelebek Çiçek Çocuk Bileklik

2.548,00 TL

Evrensel olarak dönüşüm ve değişimi temsil eden kelebek stili, minikleriniz için zarif vurgunun da biricik nişanesi oluyor. Uğur böceği, renkli çiçek ve nazar boncuğu figürleri ile yepyeni bir başlangıcı en renkli şekilde ifade ediyor. Saf sevginin ve şansın en derin anlamı olan figürler, minikleriniz için eğlenceli bir stile dönüşüyor.

Stok Kodu 14A1E57460
Barkod 14A1E57460 - Gram : 2,07 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Kelebek Çiçek Çocuk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Kelebek Çiçek Çocuk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Kelebek Çiçek Çocuk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Kelebek Çiçek Çocuk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Kelebek Çiçek Çocuk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.