Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Kalp Ataç Zincir Bileklik

9.790,00 TL

Aşkın ve tutkunun dışavurumu kalp, birbirine sevgiyle ve ışıltıyla sıkı sıkı bağlanan zincirler... Romantik ruhunun aydınlığını tıpkı altının parıltısı gibi tenine yansıtmaya ne dersin? Kalp zincir bileklik tüm asaletiyle, biricik kalbini altınla buluşturmak için seni beklyor.

Stok Kodu 14A3M96081
Barkod 14A3M96081 - Gram : 3,79 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,79 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Kalp Ataç Zincir Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Kalp Ataç Zincir Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Kalp Ataç Zincir Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Kalp Ataç Zincir Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Kalp Ataç Zincir Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.