Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın İran Firuzesi Yüzük

8.626,00 TL

İran Firuzesi:şans taşı olarak da kabul edilir. İnsanların hayatlarına şans ve bereket getirdiği düşünülür. Firuze taşı, sevgi, sadakat ve iletişim ile de ilişkilendirilir. Kişiler arasında daha samimi ve açık iletişim kurulmasına yardımcı olur. Bu altın yüzükte mavinin en derin ve tutkulu tonu olan, asilliği vurgulayan firuze taşı, altının ışıltısıyla ve en tutkulu enerjisiyle bütünleşiyor. Klasik yüzük tarzına baş kaldıran Altın Tasarım Yüzük, göz alıcı ihtişamıyla seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E03964
Barkod 14A23E03964 - Gram : 2,91 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,91 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın İran Firuzesi Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın İran Firuzesi Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın İran Firuzesi Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın İran Firuzesi Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın İran Firuzesi Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.