Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın İnce Şans Kalp Yıldız Bileklik

20.891,00 TL

Şans, enerji ve mutluluğu teninde hissetmeye ne dersin? Altının büyüleyici ruhu, yıldız, kalp ve kuzey yıldızı charmlarıyla bütünleşerek eşsiz bir görünüm sağlıyor. Altın Charm Şans Bileklik beyaz ve rose altının dingin halkalarıyla bütünleşerek, ışıltıyı ve şansı hisset!

Stok Kodu 14A23E00340
Barkod 14A23E00340 - Gram : 8,67 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,67 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın İnce Şans Kalp Yıldız Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın İnce Şans Kalp Yıldız Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın İnce Şans Kalp Yıldız Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın İnce Şans Kalp Yıldız Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın İnce Şans Kalp Yıldız Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.