Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın İkili Yıldız Tasarım Kolye

16.592,00 TL

Kombinlerinin yıldız parçası olmaya aday yıldız tasarım kolye ile her anında turkuaz ışıltılar altında parlamaya ne dersin? Altının göz alıcı parlaklığı, turkuazın dinginliği ile birleşerek ruhuna eşlik etmek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A3S01095
Barkod 14A3S01095 - Gram : 7,61 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 7,61 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın İkili Yıldız Tasarım Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın İkili Yıldız Tasarım Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın İkili Yıldız Tasarım Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın İkili Yıldız Tasarım Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın İkili Yıldız Tasarım Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.