Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Geometrik Desenli Bileklik

13.131,00 TL

Geometrik desenli bileklik tamamlayıcı ve düzenli stili ile hem klasik hem spor tarz severler için ışıltı katıyor. Minik zirkon taşlar, bilekliğin orta kısmındaki yoğunlukları ile ışıltının odağına vurgu yapıyor. Geometrik desenli bileklik, hem günlük hem özel kullanımlarında memnun etmek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1H48287
Barkod 14A1H48287 - Gram : 10,80 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 10,80 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Geometrik Desenli Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Geometrik Desenli Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Geometrik Desenli Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Geometrik Desenli Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Geometrik Desenli Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap