Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Ezme Zincir Baget Bileklik

21.909,00 TL

Trendlerde tahtını kimseye bırakmayan baget kesim, ezme zincirin narin ruhuyla birleşiyor. Baget tarz, birçok çeşidi ve modeli ile her kadının vazgeçilmez bir parçası oluyor ve şıklığı ile tüm ışığı sana odaklıyor. Özel günlerini hayal et ve kendi baget bilekliğini almak için hazırlan!

Stok Kodu 14A23E02943
Barkod 14A23E02943 - Gram : 6,73 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,73 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Ezme Zincir Baget Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Ezme Zincir Baget Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Ezme Zincir Baget Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Ezme Zincir Baget Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Ezme Zincir Baget Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.