Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Çeyrek Altın Bereket Bileklik

18.804,00 TL

Çeyrek bilekliğin zincir kısmındaki burgu görünümü, arasındaki altın topların zarif duruşu, parlak tasarımına uzanıyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çeyrek bileklik, zengin dokusu ve parlak görünümü ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor.

Stok Kodu 14A23E00568
Barkod 14A23E00568 - Gram : 6,78 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,78 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Çeyrek Altın Bereket Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Çeyrek Altın Bereket Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Çeyrek Altın Bereket Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Çeyrek Altın Bereket Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Çeyrek Altın Bereket Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.