Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar 3 Renkli Üç Yaprak Kolye

5.058,00 TL

Kuş tüyü, eski medeniyetlere ve mitolojiye göre sembolikleşmiştir. Şifa, doğruluk, ilâhi adalet, göğe yükseliş ve ölümsüzlük gibi anlamları simgeliyor. Türk İslam mitolojisine göre tüy, kalem ile kelâmın ortaya çıkışını ifade ediyor. Çemberin ucunda bulunan 3 kuş tüyü; sarı, bronz ve beyaz altın ile işleniyor ve farklı anlamların, birbirlerinden farklı olanların aynı çembere bağlı olduklarını anlatıyor. Zarifliğinin yanında, derin anlamı ile sende her zaman büyüleyici bir etki bırakıyor.

Stok Kodu 14A1Y44291
Barkod 14A1Y44291 - Gram : 4,41 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar 3 Renkli Üç Yaprak Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar 3 Renkli Üç Yaprak Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar 3 Renkli Üç Yaprak Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar 3 Renkli Üç Yaprak Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar 3 Renkli Üç Yaprak Kolye  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap