Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,33 Carat Pırlanta Tamtur Baget Yüzük

59.286,00 TL

Pırlanta'nın güçlü parlak görünümü baget kesimle daha da parlıyor. Parmağını kuşatan pırlanta bir görünüme sahip olmak senin elinde! İhtişamı seven kadınların vazgeçilmezi olmaya aday olan Pırlanta Tamtur Yüzük ile en özwl gecelerinde parlamak senin hakkın!

Stok Kodu PRL2M00117
Barkod PRL2M00117
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Tamtur Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Tamtur Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Tamtur Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Tamtur Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Tamtur Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,5514KSI1F
0,7814KVS1F