Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,25 Carat Elmas Kare Tasarım Küpe

59.383,00 TL

Şık bir gecede düşsel, ihtişamlı, zarafetin temsili büyülü Elmas kare tasarım yüzük altının ışıltısıyla buluşuyor. Elmasın ruhunu teninde hissetmeye ve ışıltılı gecelere imza atmaya ne dersin? Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek zarif bir görünüme imza atıyor. Elmas Tasarım Kare Küpe ile kendini özel ve güçlü hisset!

Stok Kodu ELM3N04101
Barkod ELM3N04101
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Kare Tasarım Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Kare Tasarım Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Kare Tasarım Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Kare Tasarım Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Kare Tasarım Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1708KVS1G
1,0808KVS1G