Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,24 Carat Elmas Gül Set Küpe

48.746,00 TL

Elmas, sadakat ve sözünü tutmanın sembolü olarak görülür. Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek iki sıra elmas detayıyla da zarif bir görünüme imza atıyor. Elmas Gül Küpe ile kendini özel ve güçlü hisset!

Stok Kodu ELM0K00090
Barkod ELM0K00090
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Gül Set Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Gül Set Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Gül Set Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Gül Set Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Gül Set Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2008KVS1G
1,0408KVS1G