Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,12 Carat Pırlanta Tasarım Baget Yüzük

44.147,00 TL

Pırlantanın göz alıcı parlaklığı, modern kesim türlerinden biri olan baget tarzına bürünerek ihtişamına asalet katıyor. Pırlanta Baget Yüzük ile ihtişamını ve pırlantanın güçlü parıltısını teninde hisset! Özel gecelerine ern ışıltılı imzanı at ve kendini özel hisset!

Stok Kodu PRL9E00002
Barkod PRL9E00002
Ayar 18 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Tasarım Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Tasarım Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Tasarım Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Tasarım Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Tasarım Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,6218KVS1E
0,5018KSI1E