Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,10 Carat Pırlanta Tasarım Baget Bilezik

84.939,00 TL

Pırlanta takılarınız arasından en fovori parçanız olmaya aday olacak bir pırlanta baget bilezik, kusursuz parıltısı ve baget kesimin büyülü tavrıyla ruhunuzu kuşatacak. Tasarım baget bilezik ile özel gecelerinizde şık kıyafetlerinizi tamamlamasına izin verin!

Stok Kodu PRL3M07003
Barkod PRL3M07003
Renk Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Tasarım Baget Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Tasarım Baget Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Tasarım Baget Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Tasarım Baget Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Tasarım Baget Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,6514KVS1F
0,4514KVS1F