Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,80 Carat Elmas Kare Tasarım Kolye

40.455,00 TL

Şık bir gecede düşsel, ihtişamlı, zarafetin temsili büyülü Elmas kare tasarım kolye altının ışıltısıyla buluşuyor. Elmasın ruhunu teninde hissetmeye ve ışıltılı gecelere imza atmaya ne dersin? Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek zarif bir görünüme imza atıyor. Elmas Tasarım Kare Kolye ile kendini özel ve güçlü hisset!

Stok Kodu ELM3N04100
Barkod ELM3N04100
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Kare Tasarım Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Kare Tasarım Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Kare Tasarım Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Kare Tasarım Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Kare Tasarım Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0908KVS1G
0,7108KVS1G