Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,75 Carat Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük

42.775,00 TL

Pırlanta coronet yüzük ile sıradışı bir görünüme kavuşmaya ne dersiniz? Odak noktasındaki pırlantayı destekleyen minik ışıltılarla adeta göz kamaştırıyor. Parmağınızda dans eden parılıları keşfedin ve kendinizi şımartmayı unutmayın!

Stok Kodu PRL3N07175
Barkod PRL3N07175
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1414KVS1F
0,6114KVS1F