Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,69 Carat Elmas Tasarım Gül Kolye

29.520,00 TL

Elmas, sadakat ve sözünü tutmanın sembolü olarak görülür. Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereketinde o kadar fazla olduğuna inanılır. Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek iki sıra elmas detayıyla da zarif bir görünüme imza atıyor. Elmas Gül Kolye Ucu ile kendini özel ve güçlü hisset!

Stok Kodu ELM0K00089
Barkod ELM0K00089
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Gül Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Gül Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Gül Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Gül Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Gül Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1208KVS1G
0,5708KVS1G