Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,69 Carat Elmas 3Lü Tektaş Tasarım Bilezik

40.380,00 TL

Elmasın ihtişamdan gelen parıltısı, bilezik formuna bürünerek zarafetin tahtına oturuyor. Üçlü tektaş tasarımıyla ve bilezik kısmındaki minik elmaslarıyla daha da estetik bir tavıra kavuşuyor. Elmas üçlü tektaş tasarım bilezik, özel gecelerinizde sizlere eşlik etmek için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu ELM2Y03233
Barkod ELM2Y03233
Renk Rose
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas 3Lü Tektaş Tasarım Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas 3Lü Tektaş Tasarım Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas 3Lü Tektaş Tasarım Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas 3Lü Tektaş Tasarım Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas 3Lü Tektaş Tasarım Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1408KVS1G
0,5508KVS1G