Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,66 Carat Pırlanta İkili Baget Tasarım Bilezik

47.245,00 TL

Pırlantanın baget tasarımla muhteşem uyumu gözlerini kamaştıracak! Dikkat çekici tarzı, modern dokunuşlar ile birleşirken, minimal tavrı ile büyülü bir esinti bırakıyor. Pırlantanın zarif stili, minik taşların birbirlerini desteklemesi ile benzersiz prizmatik yansıması; ışığına ışık katmak ve bileğine zarafeti yansıtmak için Baget tasarım bilezik seni bekliyor.

Stok Kodu PRL3M06913
Barkod PRL3M06913
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta İkili Baget Tasarım Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta İkili Baget Tasarım Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta İkili Baget Tasarım Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta İkili Baget Tasarım Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta İkili Baget Tasarım Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,3014KVS1F
0,3614KVS1F