Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,64 Carat Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük

36.782,00 TL

Pırlanta'nın enerjisi teninizin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; pırlanta coronet tasarım yüzük ışıltısı daima çarpıcı kalıyor. Pırlanta'nın ilham veren kuvveti, coronetin zarif estetiği ile birleşiyor. Işıltı ve mutluluğun ifadesi olan, trendlerden hiç düşmeyen Pırlanta Coronet Tasarım Yüzük ihtişamlı ve klasiğin modern tavrıyla bütünleşerek zarif kadınlarımızın tercihi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu PRL3M06928
Barkod PRL3M06928
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Tasarım Coronet Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1114KVS1F
0,5314KVS1F