Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,54 Carat Pırlanta Baget Safir Yüzük

34.217,00 TL

İhtaşımın en gözde parçası olan pırlanta yüzüğün üzerinde süzülerek ahenk içinde sıralanırken, odak noktasındaki göz alıcı safirin derinliğinde bütünleşerek kusursuz ve büyüleyici bir pırlanta baget safir yüzük, geceye imzanızı atmak için tüm asaletiyle sizleri bekliyor.

Stok Kodu PRL3M07011
Barkod PRL3M07011
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Baget Safir Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Baget Safir Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Baget Safir Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Baget Safir Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Baget Safir Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2614KVS1F
0,2814KVS1F