Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,49 Carat Pırlanta Baget Yarımtur Yüzük

24.440,00 TL

Zarafetle Bagetin şıklığını bir araya getiren, minik ışıltılı taşlarla bezenmiş estetik tavrı ile Pırlanta Yarım Tur Baget Yüzük, narin ve duru görünümüyle tüm dikkatleri üzerine çekecek. Şık gecelerine ve her anına eşlik edecek olan Baget Yüzük, aydınlatmak için seni bekliyor.

Stok Kodu PRL2S06404
Barkod PRL2S06404
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Baget Yarımtur Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Baget Yarımtur Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Baget Yarımtur Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Baget Yarımtur Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Baget Yarımtur Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,3014KSI1F
0,1914KSI1F