Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,35 Carat Pırlanta Vidalı Baget Küpe

23.203,00 TL

Pırlantanın en zarif hali baget, şık görünümüyle ve parıltılı tarzıyla kulağında ışıldamak için seni bekliyor. Odak noktasındaki ışıltılı pırlantanın etrafını minik taşlarla saran efsunlu görünümü, tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Pırlanta Baget Küpe, kulağında parlamak için harika bir seçenek sunuyor.

Stok Kodu PRL23H00019
Barkod PRL23H00019
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Vidalı Baget Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Vidalı Baget Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Vidalı Baget Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Vidalı Baget Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Vidalı Baget Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0914KSI1F
0,2614KSI1F