Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,30 Carat Pırlanta Beştaş Yüzük

16.825,00 TL

Pırlanta Beştaş yüzüğün estetik stili, prizmatik yansıması ve tırnak vurgusu ile ışığına ışık katıyor. Pırlanta beştaş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taş farklı anlamları vurguluyor. Mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket, bu yüzüğün ve evliliğin temel taşlarını ifade ediliyor.

Stok Kodu PRL0S04035
Barkod PRL0S04035
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Beştaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Beştaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Beştaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Beştaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Beştaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,3014ASI1G
Yorumlar
Yorum Yap