Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,23 Carat Pırlanta Baget Bilezik

35.442,00 TL

Pırlantanın baget tasarımla muhteşem uyumu gözlerini kamaştıracak! Dikkat çekici tarzı, modern dokunuşlar ile birleşirken, minimal tavrı ile büyülü bir esinti bırakıyor. Pırlantanın zarif stili, minik taşların birbirlerini desteklemesi ile benzersiz prizmatik yansıması; ışığına ışık katmak ve bileğine zarafeti yansıtmak için seni bekliyor.

Stok Kodu PRL2S06485
Barkod PRL2S06485
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Baget Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Baget Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Baget Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Baget Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Baget Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0814KSI1E
0,1514KSI1F