Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,22 Carat Pırlanta Set Baget Yüzük

14.466,00 TL

En zarif kesim türlerinden biri olan baget pırlantanın ışıltısında sana göz kırpıyor. Pırlanta Set Baget Yüzük, odak noktasındaki pırlantanın etrafını saran estetik minik parıltılarıyla özel günlerinde sana eşlik etmek ve pırlantanın büyüsünde kaybolman için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu PRL3M06985
Barkod PRL3M06985
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Set Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Set Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Set Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Set Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Set Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0614KVS1F
0,1614KVS1F