Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,22 Carat Elmas Gül Yüzük

14.980,00 TL

Şık bir gecede düşsel, ihtişamlı, zarafetin temsili büyülü Gül Elmas yüzük altının ışıltısıyla buluşuyor. Elmasın ruhunu teninde hissetmeye ve ışıltılı gecelere imza atmaya ne dersin? Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek tek sıra elmas detayıyla da zarif bir görünüme imza atıyor. Elmas Gül Yüzük ile kendini özel ve güçlü hisset!

Stok Kodu ELM2M03182
Barkod ELM2M03182
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Gül Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Gül Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Gül Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Gül Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Gül Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0608KVS1G
0,1608KVS1G