Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,16 Carat Elmas Tektaş Yüzük

6.048,00 TL

Özboyacı Altın Kış Kampanyası Özboyacı Altın Kış Kampanyası ile kendini ve sevdiklerini mutlu etmeye hazır ol! Yıl sonu fırsat hediyeleri arasında yer alan aksesuarlar, ışıltıları ile bu kış kalbini ısıtıyor. Özboyacı Altın, kalpleri sarmalayacak değerli takılar ile senin için yılbaşı hediyeni hazırladı bile. Birbirinden ışıltılı ve zarif takılar, yıl sonu fırsatı olarak kombinlerini tamamlamaya geliyor. Özboyacı Altın Kış Kampanyası ile hatıralardan silinmeyecek yılbaşı hediyeleri herkese ışıltı saçacak. Hayata minik ışıltılar ekleyecek unutulmaz yılbaşı hediyeleri ile mutlu ol ve sen de sevdiklerini mutlu et. Altın, pırlanta ve elmas takı kategorileri arasından özenle seçilen yıl sonu fırsat ürünleri stoklar ile sınırlıdır. Kış Kampanyası içerisinde yer alan ürünler aynı zamanda; doğum günü hediyesi, evlilik yıldönümü hediyesi ve özel gün hediyeleri için harika birer tercih oluyor.

Stok Kodu ELM1M00079
Barkod ELM1M00079
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1608KSI1G