Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,15 Carat Elmas Tasarım Bilezik

16.570,00 TL

Elmasın asil duruşu altının ihtişamına kapılarak baş döndürücü bir etkiye dönüşüyor. Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarakta kabul edilir. Altınla elmasın eşsiz parıltısı Elmas Tasarım Bilezikle her anını büyülemeye var mısın?

Stok Kodu ELM0R00219
Barkod ELM0R00219
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1508KSI1G