Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,12 Carat Elmas Tasarım Yüzük

10.742,00 TL

Asalet ve ihtişam deyince akla ilk gelen değerli taş olan elması altının ışıltısında yorumlayarak ortaya eşsiz bir tasarım yüzük sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor. Elmas set tasarım yüzüğün göz alıcı parlaklığını ruhunuzda hissedin ve en özel anlarınıza eşlik etmesi için izin verin!

Stok Kodu ELM0R00060
Barkod ELM0R00060
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1208KSI1G